CROSS ARENA

Co powiecie ponad 500m2 przestrzeni do treningu funkcjonalnego? Całkiem nowa strefa - CROSS ARENA jest już do Waszej dyspozycji w Gym el Toro.

Specjalnie dla Was zaaranżowaliśmy do tego celu salę gimnastyczną. W nowej odsłonie znajdziecie tam dużą klatkę Cross, RIG Wall’a, pełną gamę hantli i ławek, strefę do biegania, maszyny Cardio oraz wszystko co jest niezbędne do zrobienia pełnego i zróżnicowanego treningu.

Chcesz trenować z najlepszymi trenerami CrossFit? 

W każdy wtorek i czwartek o godzinie 17.00 i 19.00 oraz sobotę o 13.00 będziecie mogli trenować z instruktorami CrossFit Południe. 

WSTĘP NA PIERWSZE ZAJĘCIA JEST DARMOWY‼️

Dzięki współpracy z najlepszym afiliowanym boxem w regionie na Cross Arenie Gymeltoro będą na Ciebie czekać licencjonowani trenerzy CrossFit.

Zajęcia są skierowane do wszystkich. Poziom treningu jest zawsze dopasowany do Twojej aktualnej formy. Nie musisz znać ruchów i techniki wykonywania ćwiczeń.

MUSISZ TYLKO CHCIEĆ. RESZTĄ ZAJMĄ SIĘ TRENERZY CROSSFIT POŁUDNIE.

Ale to nie wszystko. Dzięki współpracy z marką TAG Heuer zostaniemy pierwszym klubem w Polsce, w którym pojawi się niezwykłą maszyna - RAPTOR. Dzięki której będziecie mogli stanąć do walki z ludźmi z całej Polski. 

A czym dokładnie jest RAPTOR?
To modułowa konstrukcja treningowa zbudowana by ćwiczyć siłę chwytu i technikę poruszania się wisząc na rękach. Urządzenie wykorzystuje wiele wariantów rur, ringów, kołków, chwytów wspinaczkowych i uchwytów wolnych by przygotować zawodnika na każdą ewentualność. 

Dzięki niej możecie brać udział w Raptor GAMES.

To program rywalizacji bazujący na szybkości pokonywania wyznaczonych zadań (sekwencji). Warunki pokonywania zadań są przez nas ściśle określone i obejmują kolejność pokonywania poszczególnych modułów wraz ze sposobem ich pokonania. Rozpoczęcie i zakończenie zadania wykorzystuje standaryzowany pomiar czasu i służy do tego ustawiony w odpowiedniej odległości przycisk START/STOP.

Prawidłowo wykonane zadanie, utrwalone w wersji video jest podstawą potwierdzenia czasu uczestnika i zapisu jego rezultatu w rankingu.

Węcej informacji na stronie: https://www.facebook.com/RaptoringPL/

img_9461.jpg