Sprzęt

W GYM el TORO przygotowaliśmy starannie wyselekcjonowany sprzęt, najlepszych światowych producentów. Podesty HAMMER STRENGTH z talerzami oraz gryfami marki ELEIKO, zapewniają możliwość treningu na najwyższym światowym poziomie.

Na naszych maszynach renomowanych producentów HAMMER STRENGTH oraz MASTER możesz wykonać bezpieczny trening bez narażania się na urazy i kontuzje. Regularne ćwiczenia na nich pozwalają wzmocnić ciało i zbudować wymarzoną sylwetkę.

vlarge_img_3552.jpg

W strefie Cardio postawiliśmy na sprawdzonych i lubianych przez Klubowiczów producentów Liffefitness oraz Concept. Znajdziesz u nas aż dwie sale wyposażone w bieżnie, wioślarze, schody, dwa rodzaje rowerów treningowych oraz maszyny eliptyczne. Maszyny cardio mogą być wykorzystywane zarówno w rozgrzewce jak i odchudzaniu.

vlarge_img_2989.jpg

Strefa Cross do treningu funkcjonalnego zarówno w budynku jak i na zewnątrz została wyposażona w sprzęt renomowanego polskiego producenta DARE. Klatka wewnętrzna jak i oktagon na dworze pozwalają na prowadzenie ciekawego i zróżnicowanego treningu.

vlarge_img_4448.jpg