Nasz Zespół

Nasz zespół to młode, dynamiczne osoby, dla których sport jest pasją i stylem życia. Wśród naszej kadry znajdują się: absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego, specjaliści do spraw żywienia i dietetyki, pasjonaci kulturystyki oraz fascynatki fitness. Profesjonalny i pomocny personel pomoże WAM osiągnąć założone cele treningowe. Dzięki zdobytemu na różnych polach doświadczeniu i wiedzy możemy zapewnić WAM profesjonalną opiekę podczas ćwiczeń i kontrolę postępów.

Poznajcie naszych instruktorów siłowni: 

Michał Gawron - Wielki pasjonat i wieczny optymista. Wyznawca zasad, "wszystko jest możliwe, jeżeli wystarczająco mocno tego chcemy" oraz  "sukces to suma niewielkiego wysiłku powtarzanego z dnia na dzień". Doskonale wie jak swoje 6 letnie doświadczenie wykorzystać w pracy z klientami, tak aby treningi pod jego okiem były jak najbardziej bezpieczne i efektywne, a przy tym dawały mnóstwo radości. Niezależnie czy chcesz budować mięśnie czy palić tłuszcz, pod jego okiem osiągniesz to dużo szybciej!


Artur Kuś - Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach – mgr wychowania fizycznego. Jest trenerem piłki nożnej oraz ratownikiem wodnym. Pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego w sosnowieckim gimnazjum. Prowadzi przyjęcia dla dzieci. Charakteryzuje się otwartością w kontaktach z ludźmi, poczuciem humoru i skromnością.

Wojciech Pniak -  Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego. Skończył studia podyplomowe z zakresu żywienia i suplementacji osób aktywnych fizycznie. Pasją Wojtka jest sport. Jego zdaniem to nie tylko sposób na zbicie czasu, lecz coś co nas określa, kształtuje charakter. Pozwala poznać fantastycznych ludzi. Stawiać sobie wyzwania i dążyć do osiągnięcia wyznaczonych celów.

Karolina Stanek - Swoją przygodę ze sportem zaczęła mając 6 lat trenując sporty kontaktowe, począwszy od karate kyokushin, przez boks, a kończąc sportami siłowymi. Żywieniem zainteresowałą sie 7 lat temu, kształcąc się jako dietetyk kliniczny na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, po czym podjęła studia magisterskie na AWF w Katowicach jako trener personalny, instruktor funkcjonalnego treningu siłowego.

 

Poznajcie naszych instruktorów fitness:

Monika Ejzak

Licencję Instruktora rekreacji ruchowej i fitness uzyskała na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Poza podstawową licencją posiada również dyplom instruktorski MAT PILATES – MP FIT Sport Academy, szkolenie z taśm w podwieszeniu TRX – ROCK FIT oraz uprawnienia Master Trenera JUMPit – trening na trampolinach. Jest młodą i bardzo energiczną, pełną pozytywnej energii osobą. Od dziecka związana jest z aktywnością ruchową. Uczestniczy w wielu konwencjach i warsztatach jako uczestnik, a także szkoleniowiec i prezenter, z których ciągle czerpie wiedze na temat prowadzenia treningów grupowych. Fascynuje się treningami funkcjonalnymi, wzmacniającymi nasze ciało jak i treningami mentalnymi, dającymi rozluźnienie i wyciszenie dla naszego ciała.

Magda Gibki

Mgr. Zarządzania i marketingu. Instruktor Rekreacji ruchowej o specjalności fitness. Trener Personalny. Jedna z pierwszych w Polsce Oficjal Zumba Instructor B1, B2 oraz  ZumbAtomic posiadających międzynarodowe uprawnienia do prowadzenia tego typu zajęć. Jako pierwsza w Polsce wprowadziła zajęcia Zumba w swoim klubie w czerwcu w 2008r. Należy do Zumba Instructor Network – sieci Instructorów Zumba na świecie.
Prowadziła  własny program „ZUMBA Z FITNESS CENTER” na antenie TVS. Była Prezenterem Zumba na IFFA Polska. Posiada uprawnienia instruktorskie ELLITE BAY & ELLITE MUM EPFS oraz REEBOK UNIVERSITY POLAND piłki gimnastyczne. Ma za sobą udział w licznych szkoleniach, konwencjach międzynarodowych i warsztatach tanecznych. Uwielbia pracę z ludźmi, co widać na jej zajęciach, gdzie zaraża wszystkich swoją energią i pasją. Na swoich zajęciach wykorzystuje rytmy takie jak: merengue, salsa, samba, axe, reggeaton, cumbia, flamenco, taniec brzucha, cha-cha, rumba i wiele innych. Znakomity instruktor, stworzony do pracy z ludżmi, który w pełni oddany jest swojej pasji.

Wiola Kosmalska

Ruch to jej pasja, zawsze była z nim związana. Od najmłodyszych lat systematycznie uczęszcza na różnego typu zajęcia fitness. Doświadczenie zdobywała prowadząc zajęcia - aerobic dla dorosłych już w wieku 20 lat. 

Po ukończeniu kursu instruktora fitness BASIC rozpoczęła pracę jako instruktor: bosu, fit ball, step, aerobic, fitness-start, pilates, zajęć wzmacniających ABT, TBC.  Podczas prowadzonych zajęć kładzie nacisk na poprawną technikę i bezpieczeństwo, tak by ćwiczenia przynosiły nie tylko pozytywne efekty, ale także radość i uśmiech na twarzy. Dobiera najbardziej efektywne ćwiczenia do możliwości grupy. Zajęcia prowadzone przez Wiolę są dla wszystkich, przychodzą osoby z różnymi dolegliwościami i chorobami (Hashimoto, astma, po przebytych operacjach kręgosłupa, operacjach nowotworowych, z przerostem mięśnia prostego brzucha lub przepukliną... otyłością). Stara się im pomagać i zarażać pasją do zdrowego i aktywnego stylu życia oraz motywuje do działania każdą z pań i panów. Wierzy, że ruch jest lekarstwem - umiejętnie wykonywana aktywność fizyczna może zlikwidować wiele różnego rodzaju dolegliwości. „Ruch może zastąpić niemal każdy lek, ale żaden lek nie zastąpi ruchu" - te słowa Wojciecha Oczko, nadwornego lekarza Stefana Batorego i Zygmunta III Wazy to jej motto.  

Ola Michalska

Jogę ćwiczy od 2009 roku, początkowo amatorsko a w 2016 roku skończyła Szkołę Jogi Akademickiej pod okiem Prof. Szopy, Małgorzaty Grabary, Konrada Kostki, Agnieszki Ulfig. Jest certyfikowanym nauczycielem Jogi. Pracuj indywidualnie i grupowo. Stosuje techniki odprężające w lekkim transie. Posiada wiedzę z zakresu somatyzacji, dzięki której lepiej rozumie potrzeby swoich klientów. Na zajęciach Ola łączy Hatha Jogę klasyczną i dynamiczną Ashtangę oraz elementy stosowane podczas medytacji Zen i Mindfulness.

Karolina Pancewicz

Absolwentka Politechniki Śląskiej na Wydziale Inżynierii Środowiska, na co dzień spełniająca się w zawodzie. Mimo, iż zawsze była umysłem ścisłym, to oprócz matematyki od dziecka jej życie kręciło się wokół sportu i muzyki. Miłość do muzyki zaowocowała ukończeniem szkoły muzycznej, a z połączenia tych zainteresowań powstała jej nowa pasja Fitness. Początkowo realizowała ją jako klient oraz uczestniczka zawodów drużynowych w aerobiku sportowym. Z czasem to jednak nie wystarczało i postanowiła stanąć po drugiej stronie jako prowadząca zajęcia. Zdobyła uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej o specjalności fitness w szkole Reebok University Poland. Od tego czasu sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząć w wielu szkoleniach, warsztatach i konwencjach. Licencjonowany instruktor Nordick Walking, TRX, Soccaise. Praca z ludźmi sprawia jej wielką przyjemność, a osiągane przez klientów sukcesy traktuje bardzo osobiście. Prowadzi specjalistyczne treningi z grupami sportowymi. Wszechstronny instruktor który prowadzi różnorodne treningi wzmacniające i choreograficzne. Na zajęciach stara się wydobyć z siebie i osób ćwiczących 100 %. Poprawna technika i dobra zbawa to podstawy kazdego treningu z Karoliną.

Sandra Rychłowska

Certyfikowany trener personalny, który potrafi zadbać o kondycję, dobre samopoczucie jak i właściwy wygląd ciała. Fundamenty, którymi się kieruje to pasja do sportu, misja i wytrwałość w dążeniu do celu. Satysfakcję daje je przede wszystkim trening na wolnych ciężarach. Propaguje zdrowy styl życia, uczy pozytywnego nastawienia i motywuje do aktywności fizycznej otaczających ją ludzi. Uważa,że zawsze można stać się lepszą wersją samego siebie.

Dawid Żebrowski

Certyfikowany instruktor oraz dietetyk. Uczestnik w wielu zawodach rangi międzynarodowej w bieganiu. Każdą wolną chwilę poświęca na naukę i poszerzanie umiejętności z dziedziny kulturystyki i fitnessu. Podczas pracy zwraca ogromną uwagę na poprawną technikę wykonywania ćwiczeń, naukę podstawowych wzorców ruchowych oraz poprawę mobilności. Jeśli chcesz poprawić kondycję, sylwetkę ciała, samopoczucie, a przy tym odpocząć od spraw codziennych zapraszamy na zajęcia z Dawidem. 

Wiola Żukocińska

 

Od dziecka związana z tańcem i sportem. W 2014 roku zakończyła kurs INTRUKTOR ZAJĘĆ GRUPOWYCH w IFAA i od tej pory ciągle poszerza swoje doświadczenia w różnorodnych szkołach fitnessowych -  Fitnessia, Rock Fit, Fitness University, Fit & Funk, Fitness Way, Fit & Art, Bartez Dance-Fitness. Uwielbia zajęcia choreograficzne na stepie, wzmacniające oraz trening na trampolinach. Prowadziła zajęcia na maratonie Jumping Frog, podczas którego ćwiczyło z nią blisko 200 osób. Ciągle uśmiechnięta, pełna energii, podczas treningu ćwiczy, tańczy, motywuje, śpiewa, a przy tym zaraża dobrym humorem.

Nasz team tworzą również trenerzy prowadzący zajęcia Cross - Marta, Mateusz oraz Kamil