Nasz Zespół

Nasz zespół to młode, dynamiczne osoby, dla których sport jest pasją i stylem życia. Wśród naszej kadry znajdują się: absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego, specjaliści do spraw żywienia i dietetyki, pasjonaci kulturystyki oraz fascynatki fitness. Profesjonalny i pomocny personel pomoże WAM osiągnąć założone cele treningowe. Dzięki zdobytemu na różnych polach doświadczeniu i wiedzy możemy zapewnić WAM profesjonalną opiekę podczas ćwiczeń i kontrolę postępów.

Poznajcie naszych instruktorów siłowni:

Sandra Rychłowska - Certyfikowany trener personalny, który potrafi zadbać o kondycję, dobre samopoczucie jak i właściwy wygląd ciała. Fundamenty, którymi się kieruje to pasja do sportu, misja i wytrwałość w dążeniu do celu. Satysfakcję daje je przede wszystkim trening na wolnych ciężarach. Propaguje zdrowy styl życia, uczy pozytywnego nastawienia i motywuje do aktywności fizycznej otaczających ją ludzi. Uważa,że zawsze można stać się lepszą wersją samego siebie.

Michał Gawron - Wielki pasjonat i wieczny optymista. Wyznawca zasad, "wszystko jest możliwe, jeżeli wystarczająco mocno tego chcemy" oraz  "sukces to suma niewielkiego wysiłku powtarzanego z dnia na dzień". Doskonale wie jak swoje 6 letnie doświadczenie wykorzystać w pracy z klientami, tak aby treningi pod jego okiem były jak najbardziej bezpieczne i efektywne, a przy tym dawały mnóstwo radości. Niezależnie czy chcesz budować mięśnie czy palić tłuszcz, pod jego okiem osiągniesz to dużo szybciej!

Adam Kuźmiński - Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku na kierunku wychowania fizycznego oraz studia podyplomowe na kierunku "Żywienie i wspomaganie dietetyczne w sporcie" . Były sportowiec wyczynowy w latach 2001- 2010 w klubie podnoszenia ciężarów CWS „Zawisza” Bydgoszcz. Podczas kariery sportowej reprezentował klub w rozgrywkach ligowych oraz zdobywał kilka krotnie medale na Mistrzostwach Polski i Akademickich Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów oraz trójboju siłowego. Aktualnie amatorsko trenuję Cross Fit. W latach 2008 – 2010 Trener podnoszenia ciężarów osób niepełnosprawnych w stowarzyszeniu sportu i rehabilitacji osób niepełnosprawnych ” Triumf Start Bydgoszcz”. W ciągu swojej pracy trenerskiej pracował z sportowcami niepełnosprawnymi po amputacjach kończyn dolnych, porażeniem mózgowym, porażeniem dziecięcym, paraplegiom kończyn dolnych, zespółem Tureta, przerwanie ciągłości rdzenia kręgowego, karłowatością. Podopieczni zdobywali i nadal zdobywają medale na zawodach rangi mistrzostw Polski oraz na arenie między narodowej w podnoszeniu ciężarów osób niepełnosprawnych. Swoją wiedzę czerpie z doświadczenia praktycznego i z teorii.

Ukończył pomyślnie szkolenia:

 • kurs na Certyfikowanego Mentora Jednostki Wojskowej Komandosów
 • kurs kettlebell hardstyle prowadzony przez Bronisława Olenkowicza
 • kurs podstaw kettlebell – wstęp do Girevoy Sportu
 • kurs trenera osobistego
 • kurs instruktora kulturystyki
 • kurs instruktora podnoszenia ciężarów
 • kurs sędziego w podnoszeniu ciężarów
 • kurs młodszego ratownik wodnego WOPR,
 • kurs gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej
 • Akademicki Mistrz polski w Podnoszeniu Ciężarów, Biała-Podlaska 2009r.
 • Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Podnoszeniu Ciężarów; brązowy medal w rwaniu, Gdańsk 2009r.
 • Wicemistrz Polski w Trójboju Siłowym Uczelni Prywatnych, Bydgoszcz 2009 r.
 • Młodzieżowy Wicemistrz Polski w Podnoszeniu Ciężarów, Warszawa 2008r.
 • Wicemistrz Polski Klubów Wojskowych w Podnoszeniu Ciężarów, Bydgoszcz 2008r.
 • Akademicki Wicemistrz Polski w Podnoszeniu Ciężarów, Biała- Podlaska 2008r.
 • Akademicki Wicemistrz Polski w Podnoszeniu Ciężarów, Biała- Podlaska 2007r.
 • Uniwersytecki Mistrz Polski w Trójboju Siłowym, Supraśl 2007r.Wicemistrz Polski Klubów Wojskowych w Podnoszeniu Ciężarów, Bydgoszcz 2007r.
 • Akademicki Wicemistrz Polski w Podnoszeniu Ciężarów, Biała- Podlaska 2006r.

 


Artur Kuś - Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach – mgr wychowania fizycznego. Jest trenerem piłki nożnej oraz ratownikiem wodnym. Pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego w sosnowieckim gimnazjum. Prowadzi przyjęcia dla dzieci. Charakteryzuje się otwartością w kontaktach z ludźmi, poczuciem humoru i skromnością.

 

Poznajcie naszych instruktorów fitness:

Monika Ejzak

Licencję Instruktora rekreacji ruchowej i fitness uzyskała na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Poza podstawową licencją posiada również dyplom instruktorski MAT PILATES – MP FIT Sport Academy, szkolenie z taśm w podwieszeniu TRX – ROCK FIT oraz uprawnienia Master Trenera JUMPit – trening na trampolinach. Jest młodą i bardzo energiczną, pełną pozytywnej energii osobą. Od dziecka związana jest z aktywnością ruchową. Uczestniczy w wielu konwencjach i warsztatach jako uczestnik, a także szkoleniowiec i prezenter, z których ciągle czerpie wiedze na temat prowadzenia treningów grupowych. Fascynuje się treningami funkcjonalnymi, wzmacniającymi nasze ciało jak i treningami mentalnymi, dającymi rozluźnienie i wyciszenie dla naszego ciała.

Wiola Kosmalska

Ruch to jej pasja, zawsze była z nim związana. Od najmłodyszych lat systematycznie uczęszcza na różnego typu zajęcia fitness. Doświadczenie zdobywała prowadząc zajęcia - aerobic dla dorosłych już w wieku 20 lat. 

Po ukończeniu kursu instruktora fitness BASIC rozpoczęła pracę jako instruktor: bosu, fit ball, step, aerobic, fitness-start, pilates, zajęć wzmacniających ABT, TBC.  Podczas prowadzonych zajęć kładzie nacisk na poprawną technikę i bezpieczeństwo, tak by ćwiczenia przynosiły nie tylko pozytywne efekty, ale także radość i uśmiech na twarzy. Dobiera najbardziej efektywne ćwiczenia do możliwości grupy. Zajęcia prowadzone przez Wiolę są dla wszystkich, przychodzą osoby z różnymi dolegliwościami i chorobami (Hashimoto, astma, po przebytych operacjach kręgosłupa, operacjach nowotworowych, z przerostem mięśnia prostego brzucha lub przepukliną... otyłością). Stara się im pomagać i zarażać pasją do zdrowego i aktywnego stylu życia oraz motywuje do działania każdą z pań i panów. Wierzy, że ruch jest lekarstwem - umiejętnie wykonywana aktywność fizyczna może zlikwidować wiele różnego rodzaju dolegliwości. „Ruch może zastąpić niemal każdy lek, ale żaden lek nie zastąpi ruchu" - te słowa Wojciecha Oczko, nadwornego lekarza Stefana Batorego i Zygmunta III Wazy to jej motto.  

Ola Michalska

Jogę ćwiczy od 2009 roku, początkowo amatorsko a w 2016 roku skończyła Szkołę Jogi Akademickiej pod okiem Prof. Szopy, Małgorzaty Grabary, Konrada Kostki, Agnieszki Ulfig. Jest certyfikowanym nauczycielem Jogi. Pracuj indywidualnie i grupowo. Stosuje techniki odprężające w lekkim transie. Posiada wiedzę z zakresu somatyzacji, dzięki której lepiej rozumie potrzeby swoich klientów. Na zajęciach Ola łączy Hatha Jogę klasyczną i dynamiczną Ashtangę oraz elementy stosowane podczas medytacji Zen i Mindfulness.

Karolina Pancewicz

Absolwentka Politechniki Śląskiej na Wydziale Inżynierii Środowiska, na co dzień spełniająca się w zawodzie. Mimo, iż zawsze była umysłem ścisłym, to oprócz matematyki od dziecka jej życie kręciło się wokół sportu i muzyki. Miłość do muzyki zaowocowała ukończeniem szkoły muzycznej, a z połączenia tych zainteresowań powstała jej nowa pasja Fitness. Początkowo realizowała ją jako klient oraz uczestniczka zawodów drużynowych w aerobiku sportowym. Z czasem to jednak nie wystarczało i postanowiła stanąć po drugiej stronie jako prowadząca zajęcia. Zdobyła uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej o specjalności fitness w szkole Reebok University Poland. Od tego czasu sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząć w wielu szkoleniach, warsztatach i konwencjach. Licencjonowany instruktor Nordick Walking, TRX, Soccaise. Praca z ludźmi sprawia jej wielką przyjemność, a osiągane przez klientów sukcesy traktuje bardzo osobiście. Prowadzi specjalistyczne treningi z grupami sportowymi. Wszechstronny instruktor który prowadzi różnorodne treningi wzmacniające i choreograficzne. Na zajęciach stara się wydobyć z siebie i osób ćwiczących 100 %. Poprawna technika i dobra zbawa to podstawy kazdego treningu z Karoliną.

Dawid Żebrowski

Certyfikowany instruktor oraz dietetyk. Uczestnik w wielu zawodach rangi międzynarodowej w bieganiu. Każdą wolną chwilę poświęca na naukę i poszerzanie umiejętności z dziedziny kulturystyki i fitnessu. Podczas pracy zwraca ogromną uwagę na poprawną technikę wykonywania ćwiczeń, naukę podstawowych wzorców ruchowych oraz poprawę mobilności. Jeśli chcesz poprawić kondycję, sylwetkę ciała, samopoczucie, a przy tym odpocząć od spraw codziennych zapraszamy na zajęcia z Dawidem. 

Wiola Żukocińska

 

Od dziecka związana z tańcem i sportem. W 2014 roku zakończyła kurs INTRUKTOR ZAJĘĆ GRUPOWYCH w IFAA i od tej pory ciągle poszerza swoje doświadczenia w różnorodnych szkołach fitnessowych -  Fitnessia, Rock Fit, Fitness University, Fit & Funk, Fitness Way, Fit & Art, Bartez Dance-Fitness. Uwielbia zajęcia choreograficzne na stepie, wzmacniające oraz trening na trampolinach. Prowadziła zajęcia na maratonie Jumping Frog, podczas którego ćwiczyło z nią blisko 200 osób. Ciągle uśmiechnięta, pełna energii, podczas treningu ćwiczy, tańczy, motywuje, śpiewa, a przy tym zaraża dobrym humorem.

Nasz team tworzą również trenerzy prowadzący zajęcia Cross - Marta, Mateusz oraz Kamil