Nasz Zespół

Nasz zespół to młode dynamiczne osoby, dla których sport jest pasją i stylem życia. Wśród naszej kadry znajdują się: absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego, specjaliści do spraw żywienia i dietetyki, pasjonaci kulturystyki oraz fascynatki fitness. Profesjonalny i pomocny personel pomoże WAM osiągnąć założone cele treningowe. Dzięki zdobytemu na różnych polach doświadczeniu i wiedzy możemy zapewnić WAM profesjonalną opiekę podczas ćwiczeń i kontrolę postępów.

Poznajcie naszych instruktorów fitness:

Monika Ejzak

Licencję Instruktora rekreacji ruchowej i fitness ukończyła na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Poza podstawową licencją posiada również dyplom instruktorski MAT PILATES – MP FIT Sport Academy, szkolenie z taśm w podwieszeniu TRX – ROCK FIT oraz uprawnienia Master Trenera JUMPit – trening na trampolinach. Jest młodą i bardzo energiczną, pełną pozytywnej energii osobą. Od dziecka związana jest z aktywnością ruchową. Uczestniczy w wielu konwencjach i warsztatach jako uczestnik a także szkoleniowiec i prezenter, z których ciągle czerpie wiedze na temat prowadzenia treningów grupowych. Fascynuje się treningami funkcjonalnymi, wzmacniającymi nasze ciało jak i treningami mentalnymi, dającymi rozluźnienie i wyciszenie dla naszego ciała.

Magda Gibki

Mgr. Zarządzania i marketingu. Instruktor Rekreacji ruchowej o specjalności fitness.  Trener Personalny. Jedna z pierwszych w Polsce Oficjal Zumba Instructor B1,B2 oraz  ZumbAtomic posiadających międzynarodowe uprawnienia do prowadzenia tego typu zajęć. Jako pierwsza w Polsce wprowadziła zajęcia Zumba w swoim klubie w czerwcu w 2008r. Należy do Zumba Instructor Network – sieci Instructorów Zumba na świecie.
 Prowadziła  własny program „ZUMBA Z FITNESS CENTER” na antenie TVS. Była Prezenterem Zumba na IFFA Polska. Posiada uprawnienia instruktorskie ELLITE BAY & ELLITE MUM EPFS oraz REEBOK UNIVERSITY POLAND piłki gimnastyczne.

Ma za sobą udział w licznych szkoleniach, konwencjach międzynarodowych i warsztatach tanecznych.

Uwielbia pracę z ludźmi, co widać na jej zajęciach, gdzie zaraża wszystkich swoją energią i pasją. Na swoich zajęciach wykorzystuje rytmy takie jak: merengue, salsa, samba, axe, reggeaton, cumbia, flamenco, taniec brzucha, cha-cha,rumba i wiele innych..

Znakomity instruktor, stworzony do pracy z ludżmi, który w pełni oddany jest swojej pasji.

Wiola Kosmalska

Ruch to jej pasja, zawsze była z nim związana. Od najmłodyszych lat systematycznie uczęszcza na różnego typu zajęcia fitness. Doświadczenie zdobywała prowadząc zajęcia - aerobic dla dorosłych już w wieku 20 lat. 

Po ukończeniu kursu instruktora fitness BASIC rozpoczęła pracę jako instruktor: bosu, fiat Ball, step, aerobic, fitness-start, pilates, zajęć wzmacniających ABT, TBC.  Podczas prowadzonych zajęć kładzie nacisk na poprawną technikę i bezpieczeństwo, tak by ćwiczenia przynosiły nie tylko pozytywne efekty, ale także radość i uśmiech na twarzy. Dobiera najbardziej efektywne ćwiczenia do możliwości grupy. Zajęcia prowadzone przez Wiolę są dla wszystkich, przychodzą osoby z różnymi dolegliwościami i chorobami (Hashimoto, astma, po przebytych operacjach kręgosłupa, operacjach nowotworowych, z przerostem mięśnia prostego brzucha lub przepukliną... otyłością). Stara się im pomagać i zarażać pasją do zdrowego i aktywnego stylu życia oraz motywuje dodziałania każdą z pań i panów. Wierzy, że ruch jest lekarstwem -umiejętnie wykonywana aktywność fizyczna może zlikwidować wiele różnego rodzaju dolegliwości. „Ruch może zastąpić niemal każdy lek, ale żaden lek nie zastąpi ruchu" - te słowa Wojciecha Oczko, nadwornego lekarza Stefana Batorego i Zygmunta III Wazy to jej motto.  

Ola Michalska

Jogę ćwiczy od 2009 roku, początkowo amatorsko a w 2016 roku skończyła Szkołę Jogi Akademickiej pod okiem Prof. Szopy, Małgorzaty Grabary, Konrada Kostki, Agnieszki Ulfig. Jest certyfikowanym nauczycielem Jogi. Pracuj indywidualnie i grupowo. Stosuje techniki odprężające w lekkim transie. Posiada wiedzę z zakresu somatyzacji, dzięki której lepiej rozumie potrzeby moich klientów. Na zajęciach Ola łączy Hatha Jogę klasyczną i dynamiczną Ashtangę oraz elementy stosowane podczas medytacji Zen i Mindfulness.

Karolina Pancewicz

Absolwentka Politechniki Śląskiej na Wydziale Inżynierii Środowiska, na co dzień spełniająca się w zawodzie. Mimo, iż zawsze była umysłem ścisłym, to oprócz matematyki od dziecka jej życie kręciło się wokół sportu i muzyki. Miłość do muzyki zaowocowała ukończeniem szkoły muzycznej, a z połączenia tych zainteresowań powstała jej nowa pasja Fitness. Początkowo pasję tą realizowała jako klient na różnorodnych zajęciach oraz uczestniczka wielu zawodów drużynowych w aerobiku sportowym. Z czasem to jednak nie wystarczało i postanowiła stanąć po drugiej stronie jako prowadząca zajęcia. Zdobyła uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej o specjalności fitness w szkole Reebok University Poland. Od tego czasu sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząć w wielu szkoleniach, warsztatach i konwencjach. Licencjonowany instruktor Nordick Walking, TRX, Soccaise. Praca z ludźmi sprawia jej wielką przyjemność, a osiągane przez klientów sukcesy traktuje bardzo osobiście. Prowadzi specjalistyczne treningi z grupami sportowymi. Wszechstronny instruktor który prowadzi różnorodne treningi wzmacniające i choreograficzne. Na zajęciach stara się wydobyć z siebie i osób ćwiczących 100 %. Poprawna technika i dobra zbawa to podstawy kazdego treningu z Karoliną.

Sandra Rychłowska

Certyfikowany trener personalny, który potrafi zadbać o kondycję, dobre samopoczucie jak i właściwy wygląd ciała. Fundamenty, którymi się kieruje to pasja do sportu, misja i wytrwałość w dążeniu do celu. Satysłakcję daje je przede wszystkim trening na wolnych ciężarach. Propaguje zdrowy styl życia, uczy pozytywnego nastawienia i motywuje do aktywności fizycznej otaczających ją ludzi.Uważa,że zawsze można stać się lepszą wersją samego siebie.

Dawid Żebrowski

Certyfikowany instruktor oraz dietetyk. Uczestnik w wielu zawodach rangi międzynarodowej w bieganiu. Każdą wolną chwilę poświęca na naukę i poszerzanie umiejętności z dziedziny kulturystyki i fitnessu. Podczas pracy zwraca ogromną uwagę na poprawną technikę wykonywania ćwiczeń, naukę podstawowych wzorców ruchowych oraz poprawę mobilności. Jeśli chcesz poprawić kondycję, sylwetkę ciała, samopoczucie, a przy tym odpocząć od spraw codziennych zapraszamy na zjęcia z Dawidem. 

Wiola Żukocińska

 

Od dziecka związana z tańcem i sportem. W 2014 roku zakończyła kurs INTRUKTOR ZAJĘĆ GRUPOWYCH w IFAA i od tej pory ciągle poszerza swoje doświadczenia w różnorodnych szkołach fitnessowych -  Fitnessia, Rock Fit, Fitness University, Fit & Funk, Fitness Way, Fit & Art, Bartez Dance-Fitness. Uwielbia zajęcia choreograficzne na stepie, wzmacniające oraz trening na trampolinach. Prowadziła zajęcia na maratonie Jumping Frog, podczas którego ćwiczyło z nią blisko 200 osób. Ciągle uśmiechnięta, pełna energii, podczas treningu ćwiczy, tańczy, motywuje, śpiewa, a przy tym zaraża dobrym humorem.

Poznajcie naszych instruktorów siłowni: 

Michał Gawron - Wielki pasjonat i wieczny optymista. Wyznawca zasad, "wszystko jest możliwe, jeżeli wystarczająco mocno tego chcemy" oraz  "sukces to suma niewielkiego wysiłku powtarzanego z dnia na dzień". Doskonale wie jak swoje 6 letnie doświadczenie wykorzystać w pracy z klientami, tak aby treningi pod jego okiem były jak najbardziej bezpieczne i efektywne, a przy tym dawały mnóstwo radości. Niezależnie czy chcesz budować mięśnie czy palić tłuszcz, pod jego okiem osiągniesz to dużo szybciej!


Artur Kuś - Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach – mgr wychowania fizycznego. Jest trenerem piłki nożnej oraz ratownikiem wodnym. Pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego w sosnowieckim gimnazjum. Prowadzi przyjęcia dla dzieci. Charakteryzuje się otwartością w kontaktach z ludźmi, poczuciem humoru i skromnością.

Wojciech Pniak -

Karolina Stanek - Swoją przygodę ze sportem zaczęła mając 6 lat trenując sporty kontaktowe, począwszy od karate kyokushin , przez boks, a kończąc sportami siłowymi. Żywieniem zainteresowałą sie 7 lat temu, kształcąc się jako dietetyk kliniczny na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, po czym pojęłą studia magisterskie na AWF w Katowicach jako trener personalny, instruktor funkcjonalnego treningu siłowego.

Nasz team tworzą również trenerzy prowadzący zajęcia Cross - Marta, Mateusz oraz Kamil