Nasz Zespół

Nasz zespół to młode dynamiczne osoby, dla których sport jest pasją i stylem życia. Wśród naszej kadry znajdują się: absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego, specjaliści do spraw żywienia i dietetyki, pasjonaci kulturystyki oraz fascynatki fitness. Profesjonalny i pomocny personel pomoże WAM osiągnąć założone cele treningowe. Dzięki zdobytemu na różnych polach doświadczeniu i wiedzy możemy zapewnić WAM profesjonalną opiekę podczas ćwiczeń i kontrolę postępów.

Poznajcie naszych instruktorów: 

Sandra Rychłowska - Certyfikowany trener personalny, który potrafi zadbać o kondycję, dobre samopoczucie jak i właściwy wygląd ciała. Fundamenty, którymi się kieruje to pasja do sportu, misja i wytrwałość w dążeniu do celu. Satysłakcję daje je przede wszystkim trening na wolnych ciężarach. Propaguje zdrowy styl życia, uczy pozytywnego nastawienia i motywuje do aktywności fizycznej otaczających ją ludzi.Uważa,że zawsze można stać się lepszą wersją samego siebie.

Mateusz Dudwał - Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach na wydziałach Wychowanie Fizyczne i Fizjoterapia z tytułem magistra.
Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness ćwiczenia siłowe, instruktor kulturystyki, instruktor odnowy biologicznej z ramienia akademii wychowania fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. Trener personalny specjalizujący się w przygotowaniu motorycznym. Zapaleniec sportów siłowych oraz sylwetkowych. Doświadczenie w prowadzeniu zajęć grupowych oraz indywidualnych, dedykowanych dla dorosłych i dzieci. Uczestnik wielu biegów ulicznych, górskich, ekstremalnych, z zamiłowania kolarz szosowy.
motto: "Kto wolny nad swym losem nie płacze".

Michał Gawron - Wielki pasjonat i wieczny optymista. Wyznawca zasad, "wszystko jest możliwe, jeżeli wystarczająco mocno tego chcemy" oraz  "sukces to suma niewielkiego wysiłku powtarzanego z dnia na dzień". Doskonale wie jak swoje 6 letnie doświadczenie wykorzystać w pracy z klientami, tak aby treningi pod jego okiem były jak najbardziej bezpieczne i efektywne, a przy tym dawały mnóstwo radości. Niezależnie czy chcesz budować mięśnie czy palić tłuszcz, pod jego okiem osiągniesz to dużo szybciej!

Artur Kuś - Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach – mgr wychowania fizycznego. Jest trenerem piłki nożnej oraz ratownikiem wodnym. Pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego w sosnowieckim gimnazjum. Prowadzi przyjęcia dla dzieci. Charakteryzuje się otwartością w kontaktach z ludźmi, poczuciem humoru i skromnością.

Nasz team tworzą również trenerzy prowadzący zajęcia Cross - Marta oraz Kamil. Ponadto w naszym Fit Kompleksie będziecie mogli trenować z doświadczonymi trenerami fitness: Karoliną, Wiolą Ż, Moniką E., Sandrą Ż, Wiolą K., Sandrą R. i Dawidem.