Treningi indywidualne i grupowe

Trenuj pod okiem fachowców.

Kondycja, siła nie są nic warte bez zdrowia. Nasi instruktorzy poprowadzą Twój trening, dbając nie tylko o upragnioną sylwetkę, ale zwracając szczególną uwagę na długotrwałe korzyści, które poniosą standard życia.

Podczas zajęć indywidualnych przekonasz się, że uczestnictwo w kulturze fizycznej to fascynująca przygoda. Uczy wytrwałości w samodoskonaleniu oraz buduje charakter. Instruktorzy Gym el Toro wykorzystają całą swoją wiedzę i doświadczenie, aby stworzyć dla Ciebie indywidualny program.

Wykorzystają do tego światowej klasy sprzęt, w który wyposażony jest nasz Fit Kompleks. Pokażą Ci, jaką przyjemność sprawia trening z wolnymi ciężarami marki ELEIKO, które są wykorzystywane między innymi podczas Igrzysk Olimpijskich.

Będziesz mógł dopracowywać swoją sylwetkę na maszynach HAMMER STRENGTH - światowego lidera. Jednocześnie jako jeden z raptem kilku klubów w Polsce możemy poszczycić się mianem Oficjalnego Centrum Treningowego tej marki.

Posiadamy również cenione urządzenia Liffefitness oraz Concept, które mogą być wykorzystywane zarówno w rozgrzewce jak i odchudzaniu. Znajdziesz u nas aż dwie sale wyposażone w bieżnie, wioślarze, schody, dwa rodzaje rowerów treningowych oraz maszyny eliptyczne.

W Gym el Toro możesz trenować między innymi na wioślarzu Life Fitness Row GX Trainer z wodnym systemem oporu, który doskonale imituje naturalny ruch podczas wiosłowania na wodzie. Trening na tym wioślarzu daje nie tylko świetne rezultaty, ale sprawia dużo przyjemności.

Szeroki wybór maszyn i programów pozwoli wprowadzić nowe rozwiązania do Twojego planu treningowego. Nasi trenerzy chętnie podpowiedzą jak najlepiej wykorzystać przygotowany przez nas sprzęt oraz o jakie elementy wzbogacić swój zestaw ćwiczeń, dla osiągnięcia najlepszych rezultatów.

Gym el Toro oferuje pełną gamę różnorodnych form aktywności fizycznej, które pozwalają na prowadzenie urozmaiconego i ciekawego treningu. Jednak, żadne zajęcia pod względem różnorodności nie mogą równać się treningiem w Kombinacie el Toro – czyli naszej strefie treningu funkcjonalnego.

Certyfikowani instruktorzy, wykorzystując duże zasoby sprzętu, nie pozwolą Ci popaść w rutynę. Zwłaszcza, że nasz klub nie ograniczył się tylko do jednej strefy do treningu funkcjonalnego z klatką typu Cross wewnątrz budynku.

Jako pierwszy klub w regionie i jeden z pierwszych w Polsce uruchomiliśmy specjalną strefę do treningu na świeżym powietrzu i otwartej przestrzeni. W jej skład wchodzi klatka w formie oktagonu pozwalająca na przygotowanie 8 różnorodnych stanowisk treningowych oraz ponad 250 metrowa trasa biegowa.

Jednocześnie jesteśmy jedynym w regionie Oficjalnym Centrum Treningowym Runmageddom.