Strefa tylko dla Kobiet

Drogie Klubowiczki. Zapraszamy Was do specjalnej strefy "tylko dla Kobiet". Bo siłownia to nie tylko męski świat. Dla Pań, które potrzebują więcej komfortu przygotowaliśmy specjalną przestrzeń, w której będą mogły poczuć się swobodnie.

To doskonałe miejsce, żeby zacząć przygodę z siłownią. Możecie w niej znaleźć w wszystko co jest niezbędne do zrobienia pełnego i dobrego treningu oraz spróbować nowych rozwiązań. Dzięki nowej strefie będziecie miały pełną swobodę oraz intymność. 

Ale to nie wszystko. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy kilka niespodzianek jak rollmasażer, platforma wibracyjna i rura do Pole Dance. Dzięki tym rozwiązaniom wzbogacicie swój trening o nowe rozwiązania.   

img_3679.jpg

Platforma wibracyjna to urządzenie zaprojektowane w celu zapewnienia kompleksowego zabiegu fitness z uzyskaniem maksymalnych efektów w minimalnym czasie.

Platforma za pomocą wibracji rozciąga mięśnie wywołując od 20 do 55 skurczów na minutę.

Podczas treningu uaktywnia się od 95% do 97% włókien mięśniowych.

Trening na platformie wibracyjnej angażuje do 60% więcej włókien mięśniowych niż tradycyjna gimnastyka czy też trening na siłowni.

Kwadrans z platformą wibracyjną 2, 3 razy w tygodniu regeneruje organizm i sprawia, że znacznie dłużej wyglądamy i czujemy się młodo. Generowane przez platformę wibracje pracują dla nas i za nas sprawiając, że trening jest łatwy, krótki i bezbolesny, a jednocześnie niezwykle efektywny.

Rollmasaż to prosty, ale niezwykle skuteczny sposób na piękną i szczupłą sylwetkę. Jego działanie opiera się na tradycyjnej chińskiej metodzie masażu rolkowego. Polega na masowaniu całego ciała za pomocą drewnianych, wyprofilowanych rolek, umieszczonych w ruchomym bębnie.

Jedną z największych zalet rollmasażu jest duża redukcja cellulitu widoczna już po 4-5 zabiegach. Bardzo polecany dla pań po ciąży, które pracują nad powrotem do dawnej figury oraz każdej osoby pragnącej otrzymać efekt wspaniałej sylwetki . Skóra odzyskuje sprężystość.

 

Ponad to rollmasaż może przynieść doskonałe efekty:

  • delikatny masaż działa relaksująco i uspokajająco,
  • mocny masaż działa pobudzająco,
  • aktywacja układu limfatycznego,
  • rozbijanie tkanki tłuszczowej,
  • rehabilitacja pourazowa,
  • przygotowanie do treningu sportowego,
  • ujędrnianie i uelastycznianie skóry.