Runmageddon

OFFICIAL TRAINING CENTER

W Gym el Toro rozumiemy Twoją pasję do biegania. Dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby Twój trening biegowy w naszym Fit Kompleksie wszedł na wyższy poziom. W naszej specjalnej ofercie Cross-Run dajemy naszym Klubowiczom możliwość prowadzenia profesjonalnego treningu biegowego. Pod okiem naszych trenerów podniesiesz swoje umiejętności i poprawisz technikę. Podziel się z nami swoją pasją do biegania i spróbuj treningu w jedynym w regionie i pierwszym w Polsce Oficjalnym Torze Treningowym Runmageddon.

GYM el TORO & RUNMAGEDDON OFFICIAL TRAINING CENTER

tabliczka_otc_strona_0.png

Dla osób, które lubią duże wyzwania przygotowaliśmy zajęcia Runmageddon RT. Są to zajęcia grupowe w strefie Cross łączące elementy treningu funkcjonalnego i biegowego. Tak prowadzony trening pozwoli na jednoczesne budowanie siły i wydolności tlenowej. Instruktor Mateusz Dudwał bez sentymentów bierze w obroty osoby w każdym wieku. 

Zajęcia oparte są o ćwiczenia znane od lat na całym świecie, udoskonalone przez żołnierzy oraz funkcjonariuszy służb specjalnych. Mateusz przygotuje indywidualny program z myślą o Tobie, aby Twoja sprawność nigdy Cię nie zawiodła. Zajęcia Runmageddon RT są również elementem przygotowań naszego Running Teamu, który startuje w biegach ekstremalnych. 

vlarge_img_4448_0.jpg

Ponadto jako jedyny klub w regionie jesteśmy Oficjalnym Centrum Treningowym Runmageddon. To u nas odbył się Morderczy Trening, a już od września jako pierwszy klub w Polsce startujemy z torem treningowym do biegów ekstremalnych, na którym będziesz mógł sprawdzić swoje umiejętności na kilkunastu oficjalnych przeszkodach znanych z biegów Runmageddon.

Wszystkich fanów biegów ekstremalnych zapraszamy do startów z Gym el Toro Running Team. Nasz zespół jest prowadzony przez zaprawionego w bojach instruktora Mateusza Dudwała.
 

Runmageddon w Gym el Toro