Kombinat El Toro

W Gym el Toro otwieramy możliwość treningu na świeżym powietrzu i otwartej przestrzeni. Chcesz wykorzystać dobrą pogodę, a jednocześnie nie tracić możliwości profesjonalnego treningu? To właśnie dla Ciebie uruchomiliśmy Kombinat el Toro.

Jako pierwszy klub w regionie i jeden z pierwszych w Polsce mamy specjalną dywizję, umożliwiającą trening na dworze. W jej skład wchodzi klatka w formie oktagonu pozwalająca na przygotowanie 8 różnorodnych stanowisk. Razem z zawartym sprzętem otwiera przed Tobą możliwość przeprowadzenia profesjonalnego treningu funkcjonalnego pod okiem naszych trenerów.

Od poniedziałku do piątku, prowadzone są tam zajęcia grupowe z treningu funkcjonalnego z certyfikowanymi instruktorami. W poniedziałki i środy o godzinie 19.00 zapraszamy na zajęcia z Mateuszem Dudwałem - Runmageddon RT. Są to zajęcia łączące elementy treningu funkcjonalnego i biegowego. Różnorodne ćwiczenia umożliwiają jednoczesne budowanie siły i wydolności tlenowej. To maksymalizacja rezultatów przy minimalnym czasie poświęconym na zajęcia.

Ponadto Kombinat el Toro jest dostępny dla wszystkich Klubowiczów od poniedziałku do piątju od 9.00 do 14.00 i od 16.00 do 21.00. Natomiast w sobotę, niedzielę i święta od 10.00 do 14.00 i od 16.00 do 20.00. 

Dodatkowo w skład Kombinatu el Toro wchodzi ponad 250 metrowa trasa biegowa. Połączenie treningu biegowego i funkcjonalnego gwarantuje maksymalizację efektów. Jednocześnie takie połącznie zapewnia, że Twój trening nigdy nie będzie nudny.