Zajęcia taneczene

DANCE 4 YOU

W Gym el Toro kochamy sport bez ograniczeń i bez względu na formę. Wiemy ile daje radości, jak buduje charakter oraz jak pozytywnie wpływa na nasze zdrowie. Dlatego chcemy miłość do aktywnego trybu życia zaszczepić także u najmłodszych.

Tak powstał pomysł, aby stworzyć możliwość zdrowej aktywności fizycznej poprzez taniec. Dzięki współpracy ze szkołą tańca Dance4You dzieci mogą poznać różne rodzaje tańca według najnowszych światowych trendów.

W ofercie posiadamy taniec nowoczesny, latynoamerykański i klasyczny. Nasza propozycja jest przygotowana dla dzieci już od 3-go roku życia. Nasza kadra składa się z wykfalifikowanych instruktorów, którzy pomoga Ci podjąć pierwsze kroki związane z tańcem, jak i zadbają o odpowiedni rozwój Twoich dotychczasowych umiejętności.

Podczas zajęc tanecznych Dance 4 You zawsze w pierwszej kolejności dbamy o bezpiezeństwo naszych podopiecznych. W trosce o zdrowie Twoje, lub Twojej pociechy, jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, i zawsze pozostajemy w kontakcie z odpowiednimi służbami.

Prowadzimy zajęcia grupowe oraz indywidualne. W razie pytań proszę dzwonić pod nr tel. 501 100 735.