Zajęcia grupowe

El TORO KIDS

W Gym el Toro kochamy sport bez ograniczeń i bez względu na formę. Wiemy ile daje radości, jak buduje charakter oraz jak pozytywnie wpływa na nasze zdrowie. Dlatego chcemy miłość do aktywnego trybu życia zaszczepić także u najmłodszych.

Tak powstał pomysł na stworzenie zajęć Toro Kids 7+. To nasz autorski program, w którym łączymy trening funkcjonalny z elementami gimnastyki sportowej w formie gier i zabaw ruchowych. Dobór ćwiczeń jest zawsze dopasowany do wieku i możliwości uczestników.

Dzieciaki w czasie zajęć Toro Kids 7+ zobaczą, że aktywność fizyczna nie musi kojarzyć się z nudnymi zajęciami W-F, które znają ze szkoły. Razem z naszymi instruktorami przeżyją wspaniałą przygodę, która zaszczepi w nich wszystkie pozytywne wartości, które niesie ze sobą sportowy tryb życia.
 

Toro Kids 7+ polubią także rodzice. Mogą oni w trakcie zajęć skorzystać z całej gamy możliwości oferowanych przez Fit Kompleks Gym el Toro od treningów grupowych Fitness i Toro-Cross aż po indywidualne zajęcia w strefie siłowej i cardio.

Wszystko w ramach jednego karnetu VIP lub łączonej oferty karnetów Open oraz Kids.

Zapraszamy dzieciaki w wieku od 7 lat w poniedziałki, środy i piątki od godziny 17.45 do 19.00.