Trening indywidualny

DLA DZIECI

Twoje dziecko uprawia sport i przewidujesz, że to może być jego życiowa droga? Jako rodzic czujesz odpowiedzialność za rozwój talentu swojego potomka? Widzisz, że chce i może dawać z siebie więcej? Jeśli tak, to Twoje dziecko zasługuje na fachowe wsparcie w drodze do profesjonalizmu.

To co stoi na przeszkodzie do sukcesu Twojego dziecka to stagnacja w treningu i brak zindywidualizowanej ścieżki rozwoju. Obecnie tylko profesjonalne kluby i sekcje sportowe z bardzo dużym budżetem mogą zapewnić swoim zawodnikom opiekę trenerską na najwyższym poziomie dopasowaną do osobliwych cech każdego z nich.

Program rozwoju młodych talentów w Gym el Toro wyciąga pomocną dłoń do wszystkich, którzy chcą pomóc swojemu dziecku wybić się ponad przeciętność. Zindywidualizowany program treningowy przygotowany w oparciu o wymagania stawianie przez konkretną dyscyplinę sportu będzie doskonałym uzupełnieniem zajęć prowadzonych w klubach.

Odpowiednio dostosowany i prowadzony pod nadzorem profesjonalistów trening poprawi zdolności motoryczne i siłowe Twojego dziecka. Ale to nie wszystko. Poprzez zrównoważony rozwój całego ciała pozwoli mu uniknąć dotkliwych kontuzji w przyszłości. Praca na stabilizacją oraz oddziaływanie na mięsnie głębokie uruchomią pokłady siły i energii, o których nawet nie marzyłeś.

W drodze do sukcesu nie ma skrótów. Inwestycja w całościowy rozwój fizyczny Twojego dziecka przyniesie korzyści, z których będzie korzystało przez długie lata swojej kariery.