Sportowe Urodziny

Przełam rutynę i zorganizuj razem z nami sportowe urodziny dla Twojego dziecka. Koniec z imprezami, które ograniczają się do obżerania słodyczami i wizytami w fast foodach. Z nami Twoje dziecko spędzi czas zdrowo i aktywnie.

W Gym el Toro kochamy sport bez ograniczeń i bez względu na formę. Wiemy ile daje radości, jak buduje charakter oraz jak pozytywnie wpływa na nasze zdrowie. Dlatego chcemy miłość do aktywnego trybu życia zaszczepić także u najmłodszych.

Nasi instruktorzy specjalnie dla nich przygotowali program łączący trening funkcjonalny z elementami gimnastyki sportowej w formie gier i zabaw ruchowych. Dobór ćwiczeń jest zawsze dopasowany do wieku i możliwości uczestników.

Sportowe Urodziny gwarantują nie tylko świetną zabawę, ale również udowadniają, że zdrowy ruch może nieść ze sobą dużo frajdy. Pokażemy Twojemu dziecku, że czas wolny można spędzać zdrowo i aktywnie.

Do dyspozycji najmłodszych gości mamy salę fitness, cross arenę lub Tor Treningowy Runmageddon w zależności od wybranej oferty. Wszystkie aktywności odbywają się pod okiem naszych wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów.

Na maluchy czeka także zdrowy urodzinowy poczęstunek. Proponujemy świeżo wyciskane soki i sałatki owocowe. Zapewniamy: dekoracje, poczęstunek, nagłośnienie, drobne upominki, świetną zabawę i dużo zdrowego ruchu.

Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy ofertę do oczekiwań klientów.

Przykładowe pakiety:

Oferta „Zacznij przygodę ze sportem” – skierowana do dzieci, które na co dzień nie mają styczności z aktywnością fizyczną. Poprzez odpowiednio prowadzone gry i zabawy ruchowe najmłodsi zapoznają się z elementami treningu funkcjonalnego oraz poznają podstawowe wzorce ruchowe.

Czas trwania 2h. W programie 45minut treningu i zabawy na sali fitness oraz poczęstunek w strefie Fit Baru. Cena 180,00zł za trening + od 20-28,00zł płatne od 1 osoby za poczęstunek

Oferta „Staw czoła nowym wyzwaniom” – jest skierowana do dzieci, które uczestniczą w zajęciach sportowych i ruch nie jest im obcy. Dzięki organizacji urodzin w naszym klubie dzieci będą mogły zmierzyć się z nowymi wyzwaniami. Sprawdzimy miedzy innymi ich sprawność na multiprzeszkodzie RAPTOR czy nauczymy wspinać się po linie.

Czas trwania 3h. W programie 45minut treningu i zabawy na sali fitness + 45 minut na Cross Arenie oraz poczęstunek w strefie Fit Baru. Cena 270zł za trening + od 20-28,00zł płatne od 1 osoby za poczęstunek

Oferta „Tylko dla orłów” – jest skierowana do dzieci, które regularnie trenują i szukają nowych wyzwań. W ramach urodzin dzieci będą mogły poczuć treningową adrenalinę podczas pokonywania certyfikowanych przeszkód Runmageddon. A wszystko pod czujnym okiem naszych instruktorów.

Czas trwania 3h. W programie 45minut treningu i zabawy na sali fitness + 45 pokonywania przeszkód na Torze Runmaggedon oraz poczęstunek w strefie Fit Baru. Cena 360,00 za trening + od 20-28,00zł płatne od 1 osoby za poczęstunek

W czasie, gdy Twoje pociechy się bawią rodzicom gwarantujemy bezpłatny wejście do siłowni.