Dzieciaki w Gym el Toro

W Gym el Toro kochamy sport bez ograniczeń i bez względu na formę. Wiemy ile daje radości, jak buduje charakter oraz jak pozytywnie wpływa na nasze zdrowie. Dlatego chcemy miłość do aktywnego trybu życia zaszczepić także u najmłodszych.

Tak powstał pomysł na stworzenie zajęć Toro Kids 7+. To nasz autorski program, w którym łączymy trening funkcjonalny z elementami gimnastyki sportowej w formie gier i zabaw ruchowych. Dobór ćwiczeń jest zawsze dopasowany do wieku i możliwości uczestników.

Dzieciaki w czasie zajęć Toro Kids 7+ zobaczą, że aktywność fizyczna nie musi kojarzyć się z nudnymi zajęciami W-F, które znają ze szkoły. Razem z naszymi instruktorami przeżyją wspaniałą przygodę, która zaszczepi w nich wszystkie pozytywne wartości, które niesie ze sobą sportowy tryb życia.
 

Toro Kids 7+ polubią także rodzice. Mogą oni w trakcie zajęć skorzystać z całej gamy możliwości oferowanych przez Fit Kompleks Gym el Toro od treningów grupowych Fitness i Toro-Cross aż po indywidualne zajęcia w strefie siłowej i cardio.

Wszystko w ramach jednego karnetu VIP lub łączonej oferty karnetów Open oraz Kids.

Zapraszamy dzieciaki w wieku od 7 lat w poniedziałki, środy i piątki od godziny 17.45 do 19.00.

Jeśli planujesz zorganizowanie urodzin na swojego dziecka zapraszamy do Gym el toro.

Podczas naszych zajęć dzieci nie tylko dobrze się bawią, ale również rozwijają swoją sprawność fizyczną. Do dyspozycji małych gości mamy salę fitness wraz z instruktorem. Podczas urodzin prowadzimy zajęcia ruchowe, konkursy zorganizowane dopasowane do wieku dzieci; gry zespołowe, tory przeszkód, elementy gimnastyki lub tańca.

Maluchy zapraszamy także na zdrowy urodzinowy poczęstunek. Proponujemy świeżo wyciskane soki i sałatki owocowe itp.

Zapewniamy: dekoracje salki, poczęstunek, nagłośnienie, drobne upominki, świetną zabawę i dużo ruchu.

W czasie, gdy Twoje dzieci się bawią - Ciebie rodzicu zapraszamy do Hiszpańskiej Restauracja "EL TORO".

Miłość do aktywnego trybu życia chcemy zaszczepić także Twojego dziecka.

reklama_fb.png