Centrum Rekreacyjno-Sportowe Gym el Toro ma najbardziej kompleksową ofertę.

Każdy może w nim znaleźć coś dla siebie. Siłownia posiada fantastyczny sprzęt marki Hammer Strength oraz Master Sport, trzy sale fitness, salę crossową i strefę cardio.

Na terenie Gym el Toro znajduje się sala gimnastyczna przystosowana do gry w siatkówkę, koszykówkę, piłkę nożną, piłkę ręczną oraz badmintona. Kombinat el Toro umożliwia trening na świeżym powietrzu. Można także przygotowywać się do runmageddonu w Official Training Center. Po intensywnych ćwiczeniach jest możliwość zjedzenia zdrowego posiłku w hiszpańskiej restauracji.

Duża przestrzeń obiektu wiąże się z komfortem odwiedzających, ponieważ mimo licznego sprzętu, trenujący nie odczuwają tłoku. Klubowicze nie przeszkadzają sobie nawzajem.

Zespół Gym el Toro składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych trenerów. Pod ich okiem można zrealizować swoje cele, zwiększyć swoją aktywność czy przygotować się do zawodów.

W naszym Fit Kompleksie można spotkać wielu znanych sportowców - kulturystów, zawodników trójboju siłowego, a także znanych youtuberów.

Dlaczego więc Gym el Toro? Bo cały czas się rozwija i dostosowuje do potrzeb klienta.